HOOVIOTT

Rapla hooviOTT 

Mis see on?
see on Rapla keskväljakul toimuv Otse Tootjalt Tarbijale turg.

Igal neljapäeval kell 17.00, talveperioodil üle neljapäeva.

Kui soovid olla jooksva infoga kursis, siis liitu FB grupiga Rapla hooviOTT

 

Tule meile külla!

Sind hakkas asi huvitama, ent sa pole kohalik. Pole hullu, sest 

Tallinnast väljub rong Raplasse kell 15.43 ning sa jõuad täpselt alguse ajaks kohale. Veidi jääb aega Raplaga tutvumiseks ka! Tallinna tagasi sõidab rong kell 18.38.


Sind hakkas asi veelgi rohkem huvitama ja sa tahad teada kuidas see kõik alguse sai? Siit saad lugeda:

Kuidas sündis hooviOTT?

„Rapla OTT sai alguse puhtast kadedusest,“ muigas Anni Vahter, meenutades, miks ja kuidas OTT-müüki Raplasse organiseerima hakati.

„Elasin varem Türil ja Türil toimib OTT hästi ja ema ikka vahel saadab mulle pilte, kui on sealt midagi head ostnud,“ jutustas ta. „Raplasse kolides aga tundsin puudust kohast, kust saaks osta kartulit, kaalikat ja värsket saia.“

Vahteri sõnul oli esialgu plaanis hakata OTT-i korraldama Rapla turuplatsil, ent müüjaid otsides ja ‘Rabav Raplamaa’ poe meeskonnaga kohtudes sai selgeks, et kaupluse hoov on selleks hoopis sobivam stardipaik.

Rapla hooviOTT toimub iga neljapäeva õhtupoolikul kell 17.00.

„Osalustasu annab meile võimaluse teha tasulist reklaami,“ märkis Vahter. „Panime Raplasse küll kuulutused välja ja teavitasime Facebookis, aga paljud ikkagi ei teadnud, et selline asi toimub.“

Plaanis on kutsuda Raplasse müüma ka naabermaakondade tootjaid.

HooviOTTi eripära 

Müügi kõrval pakub hooviOTT võimalust esinemiseks ka muusikutele, iseäranis just neile, kes muidu avalikult üles ei astu.

Talendiotsinguil

Otsime Raplamaa Susan Boyle`i, sellist, kes  duši all või muidu peidus olles laulab.  Seega kui kuuled läbi ventilatsiooniśahti oma naabrimeest või naist laulmas, siis on aeg ta meile üles anda!

Loomulikult võid ka ise tulla ja endast teada anda kui see kutse sind kõnetas. Raba sellest võimalusest kinni, sest iial ei või teada, võibolla just seetõttu leiad end juba järgmisel nädalal maailmalavasid vallutamas. Anna oma õnnele võimalus!

Hooviott

Rapla hooviOTT

HooviOTT  Mis see on? See on Otse Tootjalt Tarbijale” toimuv müügipidu Rapla keskväljakul. Igal neljapäeval kell 17.00. Talveperioodil üle neljapäeva. Soovid olla jooksva infoga kursis siis liitu FB grupiga – ‘Rapla hooviOTT’

Loe edasi »

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile