TERRASSIMÜÜK

Seda plaani, et meie poe ette saavad välimüügihooajaks ehitatud terrassid, teadsime me juba möödunud aastal. Aga seda, et terrasside valmimine muutub hädavajalikuks juba märtsis, ei osanud me ette näha.

Seoses käesoleval perioodil kaubandustegevusele kehtestatud piirangutega tohivad avatud olla vaid toidupoed ning esmavajalikku müüvad asutused. Poodidel on lubatud kauba väljastamine välitingimustes ning drive-in müük.

Rabav Raplamaa Pood on endiselt avatud ja müüb palavalt armastatud toidukaupa ja muud vajalikku kõikidele soovijatele. Kuid lisaks saavad nüüd ja edaspidi poe esistele terrassidele välitingimustes müüma tulla kõik soovijad, kes otsivad müügitegevuseks võimalikke väljundeid. Oodatud on väikeettevõtjad, tootjad, kodukokad, taimekasvatajad jpt, kellel on registreeritud vastavalt toodangu spetsiifikale kaubandustegevuse luba ja müügitegevuseks vajalik inventar (laud, telk vms)

Osalemiseks tuleb EELREGISTREERUDA MTÜ Rabav Raplamaa kontaktandmetel, kirjutades aadressile raplamaatoode@gmail.com või helistades numbril 57880357.

Korraga mahub terrassidele 4 müügiletti nii, et tagatud on ohutusnõuded 2+2 jmt. Muuhulgas on võimalik ka “DRIVE-IN” teenus.

Terrassimüüki võimaldame esmaspäevast pühapäevani järgnevatel kellaaegadel:

Terrassimüügil saab osaleda järgneva hinnakirja alusel:

2 tundi = 5€
4 tundi = 10€
6 tundi = 15€
8 tundi (terve päev)= 15€

Terrassimüük toimub Rabav Raplamaa Poe ees, aadressil Tallinna mnt 29, Rapla.

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust raplamaatoode@gmail.com või 57880357.

Hoiame ühte ja igaühte!

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile