Loojang ja tõus LINNURABAS (ööbimine Preeriakojas) - 8.10-9.10 - matkajuht Marko Aleksejev

79,00

Laost otsas

Kategooria Sildid ,

Ühe hoobiga LOOJANG ja TÕUS Linnurabas. See tähendab ööd koos lõkkejuttudega Preeriakoja indiaanikülas, kus õhtust saab hommik looduse rüpes. See on kosutav keha- ja vaimukümblus, mis lähendab meid loodusele ning mille rahu ja energia kannab meid kergemalt läbi sügise.

Algus: reedel, 8.oktoobril kell 17:00
Lõpp: laupäeval, 9.oktoobril kell 10:00

Kohtume ja jagame osalejatele räätsad. Jalutame vana taluteed mööda Linnurabasse. Rabas teeme paaritunnise loojanguretke ümber laugaste. Kuulame videvikuhelisid, räägime rabaelust. Pärast loojangut tuleme rabast välja ning sõidame 7 km kaugusel asuvasse Preeriakoja indiaanikülla. Transporti saame jagada.

Sööme õhtust (õhtusöök korraldatud) ning räägime lõkke ümber lõkkejutte. Ööbimine püstkodades. Vajalik soe magamiskott! Soovi korral võimalik Preeriakoja poolt magamiskott laenutada (5eur).

Hommikul kell 6 kohv/tee ja väike amps ning sõidame taas ühiselt Linnurappa karget päikesetõusu tervitama ja varahommikust rabaelu kuulama, tundma ning nautima. Rabast tuleme välja kella 10 ajal, et minna kirkalt ja karastunult vastu nädalavahetusele!
Soovi korral on võimalik võtta Raplamaa rabade päevast maksimum ning siirduda veel teistele laupäevastele matkadele.

Rabas võid teha kosutava laukasupluse (ujumisvarustus kaasa) ja noppida jõhvikaid. Jagame looma, linnu ja inimese Linnurabaga seotud lugusid.

Matkajuhiks on Preeriakoja pealik Marko Aleksejev.

Kohtumispaiga info saabub Sinu meilile pärast matkapääsme soetamist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Loojang ja tõus LINNURABAS (ööbimine Preeriakojas) – 8.10-9.10 – matkajuht Marko Aleksejev”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile