Süda on tänu täis!

Me oleme rabatud! Vahendades esinduspoes soovijateni erinevaid tooteid Raplamaalt, oleme alati lootnud ja uskunud, et need mingil moel uut omanikku aitavad, rõõmustavad, rabavad. Aga pärast möödunud pühi oleme rabatud hoopis meie!

See on uskumatult rõõmustav, kui palju külalisi detsembrikuu jooksul meie esinduspoodi sisse astus! Kui mitmed sajad suurepärased tooted leidsid uued omanikud! Kui palju head ja paremat rändas kingikotti! Kui häid sõnu saime kuulda MTÜ tegevuse kiituseks ja need soojad soovid jäävad kandma meie tegevust ka alanud aastal! Me oleme siiralt tänulikud ja uhked Raplamaa rahva üle, et meil omasid nii tugevalt hoitakse ja toetatakse – Raplamaa hoiab ühte ja igaühte!

Nagu eelnevad kuud 2020. aastal, tõi ka detsember meie riiulitele uusi tooteid juba tuttavatelt, aga ka uutelt tegijatelt:

 • Mairi Freimann toob riiulitele makramee stiilis punutud kõrvarõngaid ja kodusisustustooteid, nagu lillepotihoidja ja lambikuppel.
 • Anne Ummalas täiendab valikut Rapla ja Hageri kihelkonna stiilis kirikinnastega.
 • Puupank OÜ valmistab pika varrega puidust kingalusikaid, mis võib kujuneda jalatsiriiuli juures asendamatuks abimeheks. Valikus pikad ja veel pikemad.
 • Katrin Helend-Aaviku on tagasi meie juures käsitööna valminud sojavahast küünaldega, mille ümbris on kaunistatud romantiliselt pitsi ja paelaga.
 • Rabav Raplamaa oma toodete seast võib leida nüüd RAdezaini poolt käsitööna vormitud käevõru sõnumiga “OLEN RABAV”.

Detsembris asusime täitma poe külmvitriini. Nüüd on jahutatud toodete riiulis saadaval:

 • Elujõu Keskuse Musta Pässiku tõmmis
 • Margus Kalami “Minu Aasia” tooted
 • Okka talu majoneesid
 • Sillaotsa talu kodukanade munad
 • Leivakoda Rukis leivajuuretis
 • Eve võrsed
 • Männiku piimalammaste praejuustud

Uut on lisandumas veelgi. Jälgi meie tegemisi kodulehel ja sotsiaalmeedias või tule astu läbi!

Kolime taas

Ees ootab järjekordne kolimine, aga seekord virtuaalselt. Kui möödunud aastal otsustasime, et MTÜ saab omale uue nime, siis asusime ette valmistama ka uut kodulehte. Nüüd ja edaspidi leiate informatsiooni ja uudised meie tegemiste kohta ning samuti e-poe aadressilt: www.rabavraplamaa.ee. Kuid andke meile veel aega, sest nagu uues kodus sisseseadmine ikka, kestavad viimistlustööd kodulehel jätkuvalt edasi. Täidame e-poe riiuleid kaubaga jõudu mööda – kui Sa kohe ei leia sealt seda, mida otsid, siis võta meiega ühendust helistades või kirjutades. Leiame lahenduse!

Uue aasta plaanid

Aasta 2021 toob samuti kaasa uusi põnevaid tegemisi. Pole kahtlustki, et Raplamaa rabab aina enam inimesi siin ja sealpool maakonna piiri ja selle plaaniga jätkamegi! Uuel aastal toome Raplamaa pildile “Kaubatee” loomisega. Kevadest sügiseni toimub kord kuus Raplas üks korralik kaubapidu! See on ettevõtjate ja ostlejate rõõmupäev, kus laotatakse lettidele maakonna parimad palad ja üheskoos antakse hoogu uutele tärkavatele tegemistele! Et pidu on alati põnevam, kui on külalisi, siis kutsume sellel päeval kauplema ka oma naabreid ning kaugema kandi rahvast! Kuna suuri tegusid tehakse ikka üheskoos, siis head mõtted ja töökad kätepaarid on igati abiks oodatud!

Mõistagi on sel aastal oodata ka traditsiooniliste sündmuste kordumist ja varuks jääb veel nii mõnigi üllatus. Aga uuele aastale anname hoo sisse jaanuarikuu SOODUSKAMPAANIAGA! Alanud 2021. aasta puhul on paljud tooted esinduspoes Raplas kuni jaanuarikuu lõpuni -21%! Tule osta soodsamalt küünlaid, marmelaadi, raamatuid, kosmeetikat, ehteid ja palju muudki – rohkem infot esinduspoes kohapeal!

Aitäh armsad külalised, koostööpartnerid, toetajad!

Koos Teiega kõlab Raplamaa kaugele! Omadelt omadele, Raplamaalt kõikjale!

Rabavat uut aastat!!!

MTÜ Rabav Raplamaa

Jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Samal teemal

Millest unistad Sina?

Ongi käes märtsikuu, kevad hakkab endast märku andma, päike käib üha kõrgemalt ja lumi juba sulab.  Hea lugeja!* Millist Raplamaad ootad Sina lume alt välja

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile