Kolimise telgitagused

Käesolevas kirjutises jagame Teiega natukene meie poe kolimise telgitaguseid kaadreid ning saadame kõikidele abilistele tuhat tänu!

Kolimine sai konkreetsema plaani ühel aprillikuu pärastlõunal, mil riigis valitses eriolukord ja pood vanal aadressil seetõttu veel suletud oli. Rabavalt häid tooteid täis riiulite igatsus suurema ruumi järele vaatas meile aina sügavamalt silma. Kui huvilistena Rapla peatänava ääres uusi üürilisi otsiva kollase maja ruumides ringi vaatasime, tuli peale see õige tunne ja paigutusplaanid hakkasid end iseenesest mõtetesse joonistama. Mõned vajalikud kalkulatsioonid ja konsultatsioonid ning asi sai ametlik: me kolime!

Et seltsis on ikka segasem ja kindlasti ka lõbusam, siis kutsusime meiega kokku kolima ka Triinu koos ODE Disaini stuudioga. Häid lambaid mahub ju palju ühte armsasse kollasesse majja.

Kollane maja on üks väärikas teiste Rapla peatänava äärsete hoonete seas ja enne meid on siin olnud teisigi. Enamjaolt on hoone ju tip-top korras, aga et meis kõigis on peidus pisike sisekujundaja, siis värvivärskendus oli elementaarne samm enne kolimist. Siinkohal me saadame tänusõnad kohalikule ehitustöödega tegelevale firmale EXPOLIO OÜ, kes meile oma värvijääke loovutas!

Kui värviringiga ühel pool, siis tegime puhtaks aknad, et saaks juba aegsasti neile logod ja kirjad peale kleepida. Logod, kirjad ja müügisaali suure seinapildi Geete Kruusimägi rabafotost aitas meil teostada suurepärane ADOGRAAF OÜ.

Nüüd käsi püsti, kes armastab kolimist?! Oleks me teadnud, et Teid nii palju on!

Eesmärk avada pood uuel aadressil esmaspäeval, 1. juunil 2020 tähendas seda, et kolimisega tuli alustada sellele eelneval reedel. Siin pildil on meie rabav staar-müüja Viivi, kes alustas kauba kokkupakkimisega juba reede varalõunal.

Seega, kui reede õhtul poe sulgemisaeg saabus, siis laiutas vana aadressi ruumides juba tühjus ja meie fantastiliselt tugevad abilised viisid auto peale veel viimased riiulid. Vaikselt seisatades võis aimata, et seinad räägivad omavahel, mida kõike nad nende 3,5 aasta jooksul kuulnud ja näinud olid. Läbi akna tungisid ruumi tänutunnet jagavad päikesekiired…

Uuel aadressil aga polnud põrandal ruumi, kuhu astudagi!

Ees ootasid tiheda loomuga laupäev ja pühapäev. Igale riiulile ja igale tegijale sai kaalutud vaid parimaid võimalikke asukohti uue poe ruumides. Kaupade ümbertõstmisi ning paigutuse muutmisi tuli ette nii mitmelgi korral ja mitte ainult üks kord ei mõelnud me: “Kuidas küll ennem kõik ära mahtus?!” Aga teate mis?! Tegijad suudavad ja koostöö loob imesid! Oleme nii tänulikud kõikidele, kes aitasid kolida: Rikka, Siret E., Martin, Triinu, Artur, Jaanus, Viivi, Ants, Siret J. ja teised.

Avamispäev oli kohe käes ja seda pidulikku sündmust tuli austada punase vaibaga! Siinkohal saadame tänud Kultuuriklubile BAAS, kes meile paraja jupi punast vaipkatet loovutas!

Ja jõudiski kätte oodatud 1. juuni. Hommikul olime ikka natuke elevil küll, peaaegu nagu esimese koolipäeva hommikul. Elevust kirjeldab lustakalt see pilditabamus siin:

Aga nüüd, umbes nädal pärast avamist, ei ole meie hoog raugenud just tänu Teile armsad külastajad ja kliendid, sõbrad ja tuttavad! Teie toetavad sõnad teevad pai meie kõrvadele, kuid samal ajal sütitavad meid aina edasi pingutama ja uusi rabavaid mõtteid ellu viima!

Suur aitäh Teile ja kohtumisteni!

Jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Samal teemal

Millest unistad Sina?

Ongi käes märtsikuu, kevad hakkab endast märku andma, päike käib üha kõrgemalt ja lumi juba sulab.  Hea lugeja!* Millist Raplamaad ootad Sina lume alt välja

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile