Kuidas läheb ja mis on tulemas?

Kuidas läheb ja mis on tulemas?

1.juunil avasime Rabav Raplamaa Toode esinduspoe uuel aadressil Raplas: Tallinna mnt 29. Uues kohas ja uue nimega on seni läinud igati hästi ning hea meelega jagame Teiega eesootavaid mõtteid, plaane, sündmusi!

Juunikuu oli igati eriline kingitustekuu! Meilt leiti kingitusi armsatele õpetajatele ja me aitasime kombineerida kingitusi õpetajatelt lõpetajatele. Meie juurest soetati kingitusi nii väliseestlastele, saarlastele kui ka iseendale! Suur tänu kõikidele raplamaise eelistajatele!

Foto: Rabav Raplamaa

Meie esinduspoe uksest astub järjest ja järjest sisse inimesi, kes tunnevad, et Raplamaa läheb neile korda ja nad tunnevad end osana sellest! Nad jagavad meiega meeleldi oma mõtteid, plaane ja unistusi. Nii on meie hoovil Anni ja Janeli eestvedamisel alguse saamas uus ürituste sari “Rapla hooviOTT.”

Laiemalt on selline ettevõtmine tuntud ka kui Eesti OTT (Otse Tootjalt Tarbijani), mille eesmärgiks on tõsta kohaliku toidu ning informatsiooni kättesaadavust piirkondades, kus tootjad tegutsevad. Meie korraldame sündmuse “omas mahlas” – Rapla hooviOTT toimub meie kollase maja taga hoovis. Eelisjärjekorras pääsevad hoovile müüma kohalikud ja raplamaised tootjad, aga kutsume lahkelt külla tootjaid ka mujalt.

Rapla hooviOTT alustab 2.juulil ja toimub edaspidi igal neljapäeva õhtul. Infol võid silma peal hoida nii Rabav Raplamaa kui Rapla hooviOTTi Facebooki lehekülgedel.

Foto: Rabav Raplamaa

Meil on hea meel jagada infokillukesi ka Raplamaa turismi edendamise plaanidest. Meiega on kambas armas Kaie, kes siiralt hoolib Raplamaa turismist ja on selles valdkonnas kui kala vees. Kaie on juba ammugi kaardistanud turismi toimetusi Raplamaal, neid jälginud ja analüüsinud ka oma koolilõputöös ning jõudnud tänaseks sinnani, et kokku hakkab kogunema teenuseid ja tegevusi, mida loodame Rabava Raplamaa esinduspoes pakettidena müüki paisata juba sel suvel! Samuti oleme veendunud, et tegevust jagub ka sügisel ning talvel.

Foto: Katrin Kruusimägi

Küpsema on pandud ka mõte hoovirestorani sarjast üheskoos Raplamaa maitsete ja muusikaga. Vaid veidi kannatust ja küll saab seegi plaan selgemad suunad ning siis me juba kutsume Teid kõiki meie juurde toiduelamusi nautima!

Foto: Renee Altrov

Nii mõnedki koostööd on veel saanud algusjooned ning jõudumööda toome neid telgitagustest lavalaudadele! Seda ikka selleks, et Raplamaast saaks kuulda terve maa ja ilm!

Seni on jätkuvalt kõik külalised oodatud meie esinduspoodi Rapla peatänava ääres! Aga kui tee on liiga pikk, et ise kohale tulla, siis leiab head asjad üles ka meie pidevalt täienevast e-poest: epood.raplamaatoode.ee

Samuti hõikame Raplamaa tootjatele, teenusepakkujatele ja muidu hakkajatele inimestele: Tulge ühinege meiega! Koos rabame maailma!

Jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Samal teemal

Millest unistad Sina?

Ongi käes märtsikuu, kevad hakkab endast märku andma, päike käib üha kõrgemalt ja lumi juba sulab.  Hea lugeja!* Millist Raplamaad ootad Sina lume alt välja

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile