Eriti vägev Musta Pässiku Tõmmis 500 ml

26,50

Must pässik (Inonotus obliquus) aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele, aitab tõsta toonust ja parandada seedetegevust.

Eriti vägev musta pässiku tõmmis (500ml).
Koostisosad: must pässik, vesi

Ei sisalda alkoholi.

Rapla Elujõu Keskus kasutab Eestis korjatud musta pässikut.

Elujõu Keskuse Eriti vägev MUSTA PÄSSIKU TÕMMIS valmib erilise retsepti järgi, mitmes erinevas etapis, et antioksüdandid säiliksid ja et oleks maksimaalselt looduslikke bioaktiivseid aineid, mis tugevdavad efektiivselt immuunsüsteemi.Teadmiseks, et temperatuuril üle +25ºC hakkavad SOD ensüümid hävima. Kuumutamine üle +46°C hävitab suurema osa toitaineid sh antioksüdandilisi ensüüme (SOD ensüümid), aminohappeid (valgud) ja vitamiine.

Elujõu Keskuse Eriti vägeva MUSTA PÄSSIKU TÕMMISE valmistamiseks kulub 4 ööd-päeva.

Säilitamiseks ei kasutata lisaaineid, ei sisalda alkoholi.

Eriti vägev MUSTA PÄSSIKU TÕMMIS on KANGE EKSTRAKT, mida tuleb võtta minimaalselt, ei ole vaja suuri koguseid.

 

Kuidas kasutada?

Üldiselt ei ole musta pässikuga kõrvaltoimeid täheldatud. 

Kange tõmmise puhul on kogused väikesed. Soovitav kogus päevaseks tarbimiseks on 20 ml. Kaasas on mõõdutopsik. Soovitav on võtta hommikul enne sööki või lõunaajal, sest organism saab suure energialaengu ja õhtusel ajal võib tõmmise tarbimine raskendada uinumist. Soovitatavat kogust mitte ületada.

Soovitav on hoida ekstrakti enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Ekstrakti suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes tõmmise kasutamisel parima tulemuse.

Kui te unustate musta pässiku tõmmist kasutada: Ärge võtke kahekordset annust, kui annus jäi eelmisel korral võtmata. Võtke annus nii pea, kui see meelde tuleb. Enne tarvitamist loksutada pudelit, võib sisaldada setet.Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Kõrvaltoimed:

– kange tõmmise tarbimise alustamisel aktiviseerub esimesel päeval üldjuhul soolestiku töö, millest tulenevalt võib esineda kõhulahtisust või sagenenud uriinieritust. See kõik on loomulik protsess, mis võib kesta kuni kaks päeva.

– kui teil esineb mõni krooniline haigus, võivad samuti tõmmise tarbimise alustamisel tekkida nn. tagasilöögid, sest siis toimub keha puhastumine, organism väljutab kehast toksilisi aineid. See protsess võib kesta kuni 1 nädal.

 

HOIATUSED!

Konsulteeri enne arstiga, kui:
– kasutad verd vedeldavaid ravimeid, sul on verejooksu häireid või valmistud minema operatsioonile. Must pässik sisaldab valku, mis võib takistada vere hüübimist.

– põed autoimmuunhaigust

Ära kasuta pässikut koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna nad mõjuvad vastandlikult.

Chaga ei asenda meditsiini. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilitamine: avatult hoida külmakpis.

Tootja ja turustaja: Rapla Elujõu Keskus/ Amarello OÜ, Ööbiku 2, Rapla, 79514,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eriti vägev Musta Pässiku Tõmmis 500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile