Suur vaibakudumise raam 145x89cm

152,00

Kategooriad ,

Väikse kudumisraami mõõdud on: 56x68cm

Tellimuse täitmise aeg 1 nädal.

Tellimusele lisandub DPD kulleritasu 13 eur.

Katve Oü kirjutab ise oma toote kohta nii:

Toode on valmistatud käsitööna hoole ja armastusega . Selle raami valmistamise lugu algab sellest , et oli  väga suur soov abistada oma kallist inimest insuldist taastumisel. Nii avasin  interneti ja otsisin  ideid, kuidas saaks liikuma parema käe. Kangakudumine arendab suurepäraselt peenmotoorikat ja see sai võetud eesmärgiks. Suuri kangastelgesid meie elamine kahjuks ei mahuta ning sellepärast tuli otsida alternatiivi .

See toode ei ole päris omalooming aga see on  parendatud versioon internetis leitud mudelist.

Raamil saab kududa/punuda vaipa max  145×89 cm. Väiksemaid mõõte saab ise valida tõstes aaskruvisid ja liigutades keskmist reha.  Keskmise reha liigutamine on lihtne, kruvi lahti kaks liblikmutrit  ja tõsta reha sobivasse kohta.  Küljeraamile võib  auke omal soovil ka juurde puurida, aga mitte teihemini kui iga 10 cm järel . Aaskruvide liigutamine on ka lihtne, keera  aaskruvi välja vali uus sobiv koht, toksa korraks haamriga peale ja keera kruvi puidu sisse .

Kudumises õpetused leiad Youtube-st ,otingusse weaving rag rugs

Materjalist:  Lõimeks kasuta mittevenivat materjali. Kudumiseks sobivad kõik materjalid mida  sa leiad ja suudad vaiba sisse kududa.Parim on tekstiil aga siin on mõned näited ekstreemsematest materjalidest mida mina olen kasutanud: Kõrred, oksad, lambavill,ajalehed, kile. Pintrest.com on väga tore koht kust ideid leida.

 

Nobedaid näppe ja kõike kõige paremat!

 

Katrin Veensalu

Katve OÜ

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur vaibakudumise raam 145x89cm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile