ReTi Peokorraldus on sündinud kahe õe – Reet ja Tiiu – unistusest.

​Juba väikeste tüdrukutena maal vanavanemate juures mere ääres unistasime oma ettevõtlusest. Mere kohin, soe liiv ja kivine rand mõjusid mediteerivalt ja ideid loovalt. Võimalik, et meie ettevõtlikkus on seotud meie vanaisadega, kellest üks oli talu- ja kalakaupmees ning teine enne Siberisse küüditamist kõrtsmik ja tagasi Eestisse naastes kasvatas lilli ja müüs lillekimpe. Kindlasti on siit alguse saanud Tiiu suur armastus lillede ja lilleseadete vastu.

Meie isa oli väga suur fotograafia huviline ning tegi igal võimalusel pilte – selle kirega nakatus ka ka meie fotograaf Reet!

​Läks aega, kuniks saime aru, et oleme nii palju üritusi korraldanud, et võime oma ettevõtte luua küll. Ühel augustikuu päeval 2018 aastal sündiski meie unistuste ReTi!

Millega ReTi peo- ja pulmakorraldus tegeleb?

​Esmalt oleme pulmakorraldajad, kes on pruudi ja peigmehe parimad sõbrad ja kaaslased läbi planeerimise aja. Pakume täiuslikku pulma- ja peoplaani loomist, korraldust otsast lõpuni või ka osalist korraldust. Läheneme alati personaalselt ning leiame lahendusi erinevatele pulmade eelarvetele. Oleme korraldanud juba üle 30 pulma ning naudime iga hetke pulmadest, mis on loodud suure armastuse ja hoolivusega.

​Pakume ka Eestis veel üsna uudset koordineerimisteenust.

​Loome imelise peopaiga kujunduse. Leiame lahendusi nii küüni-, mõisa- kui ka kodusteks pulmadeks.

​Pakume erinevaid lilleseadeid, lillekimpe ja floristilisi lahendusi ning leiame need kõige õigemad lilled pulmadeks.

​Pakume omanäolist fotograafiteenust, mis on personaalselt lähenev.

Pulmaisa ja õhtujuhi teenust.

Ka ettevõtete üritused leiavad põnevaid ja huvitavaid lahendusi nii suvepäevade, talvepäevade kui põnevate orienteerumismängude näol.

​Kui leidsite, et just meie oleme need, keda vajate, siis korraldame Teile ja Teie külalistele meeldejäävalt särava ürituse. 

Unista suurelt ja su unistused täituvad! 

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile