1. juunil toimub ettevõtlike laste laat

Ootame kõiki ettevõtlike lapsi oma toodetega osalema 1. juuni ettevõtlike laste laadal! Küpsetised või ehted, postkaardid või maalitud kivid, kommid või limonaad – kui on ise tehtud, siis tulge aga müüma.
Laat toimub Väärt Raplamaa Toode poe juures (Tallinna mnt 23, Rapla)  kell 11.00 – 14.00.MTÜ Väärt Raplamaa Toode koondab erinevaid raplamaiseid tootjaid. 1. juuni kui lastele pühendatud päev on kõige sobivam just selleks, et anda lastele võimalus panna end proovile ettevõtjana. Tulge ja pange oma müügilaud püsti!

Osalema on oodatud 3- kuni 15aastased lapsed ja noored koos täiskasvanuga. Palun leia aeg, et oma lapsega ise kaasa tulla, sest täiskasvanu kohalolu on oluline! Esiteks saate koos veeta mõnusa päeva ja teiseks on nii kindel, et lapsel on olemas piisav tugi rahaasjadega tegelemisel. MTÜ ei võta endale vastutust laste ja noorte müügilettidel toimuvate tehingute eest! 

Laadal ei ole kohamaksu. Müügipäeva lõpus on laadalisel võimalus jätta soovi korral ka väike panus(1-2 eurot) poele. Annetusliku tasu kaudu saate kujundada lapses tegelikku arusaamist ettevõtlusest, kus ettevõtjal on reaalne kohustus tegeleda nii kulude kui tulude poolega, alustades toormaterjali soetamisest kuni riiklike maksudeni välja. Aga seda ainult siis, kui lapsel selleks tõesti soov tekib! Kohustust ei ole!

OLULINE TEADA:
1. Laadal osalemiseks registreeru kirjutades: raplamaatoode@gmail.com. Kirjas too välja:
 – laadalise nimi ja vanus
– vastutava lapsevanema/täiskasvanu nimi ja telefoni number
– igaks juhuks ka veel teise lapsevanema või täiskasvanu telefoni number
– kui tead, millega kauplema tulete, siis pane ka see kirja

2. Kaasa tuleb võtta oma laud ja mõnusaks olemiseks ka tool. Võimalusel ka telk või varjualune (maasse vaiu lüüa ei saa!)
3. Tule kohale piisava ajavaruga. 
4. Autost saab asjad poe juures maha panna aga kindlasti ei mahu kõik autod poe juurde parkima. Mõtle juba varakult, kuhu pargid oma auto!
5. Võta kaasa piisav varu vahetusraha!
6. Võta kaasa hea tuju ja lustlik meel.
7. Teavita lapse laadal osalemisest kõiki sugulasi, sõpru ja tuttavaid! 
8. Anna endast parim, et lapse päev õnnestuks! 
9. Kui ikka üldse ei jaksa lõpuni olla, siis võite ka varem müügileti kokku pakkida. Aga loodame, et peate vapralt lõpuni vastu ja müük saab edukas!

Rohkem infot tel: 5201366 Epp Sussen

Jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Samal teemal

Millest unistad Sina?

Ongi käes märtsikuu, kevad hakkab endast märku andma, päike käib üha kõrgemalt ja lumi juba sulab.  Hea lugeja!* Millist Raplamaad ootad Sina lume alt välja

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile