Hüdrosool IISOPI VÄGI 100ml

14,00

Hüdrosool 100 %

Iisop toetab organismi vastupanuvõimet.

Toote kirjeldus: Värsketest käsitsi korjatud taimedest aur- ja hüdrodestillatsiooni meetodil valmistatud hüdrosool/ taimevesi.

Koostisosad: iisopi ( (Hyssopos officinalisõied, lehed, varred,vesi

Meie esivanemate RAHVATARKUSEST iisopi kohta: 

 

Iisop on väga hea palavikualandaja, ajab higistama haiguse ajal, aitab kurgu ja häälepaelte põletiku vastu, toob tihti päevaga hääle tagasi. Lahtistab röga, ravib köha ja bronhiiti, leevendab astmat, hävitab herpeseviirust. Samuti aitab vähendada kuumahooge ja öist higistamist üleminekueas, soodustab seedimist ja leevendab seedeelundkonna spasme, hävitab mikroobe.

Iisopit on kasutatud ussnugilistest ja peatäidest lahtisaamiselErgutab närvisüsteemi, võib juua hommikul kohvi asemel. Iisopist on abi saadud madala vererõhu korral, tugevdab immuunsüsteemi külmetushaiguste ajal. On tugeva jõuga taim. Ta sobib kõige rohkem neeru- ja sapikivitõve puhul, aga ka “kurvastusest sündinud” maksahaigustele.

 

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset taime väge, säilib taime tervikpilt.

Meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu või joogi sisse kuni 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Hüdrosooli võid pihustada otse suhu, keele alla, keele peale, lastes imenduda limaskesta. Võib pihustada joogi sisse, toidu sisse. Loomulikult võib pihustada ka enda ümber, et luua enda ümber taime energiaväli. Manustada kuuridena, mitte üle kahe nädala korraga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool IISOPI VÄGI 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile