Hüdrosool PÄRNAÕIE VÄGI 100ml

14,00

Hüdrosool 100 %

Pärnaõitel on rahustav toime.

Toote kirjeldus: Värsketest käsitsi korjatud taimedest aurdestillatsiooni meetodil valmistatud hüdrosool/ taimevesi.

Koostisosad: pärnaõied, vesi

 

Esivanemate RAHVATARKUSEST pärnaõite kohta

Meie rahvas tunneb pärnaõisi kui ühte paremat higistamapanevat ja palavikku alandavat ravimit külmetushaiguste puhul. Gripi ja hingamiskatarride algul tehakse poorid lahti kange pärnaõieteega. Selleks võetakse kaks supilusikatäit peenestatud pärnaõisi, lisatakse üks klaas keeva vett, lastakse seista veerand tundi soojas ja juuakse kuumalt. Kui on kurgupõletik või angiin, siis kuristatkse pärnaõieteega, millele on lisatud noaotsaga söögisoodat. Siis on ravitoime suurem (võib kasutada ka lastele). Rahustav mõju kurgule, neelule ja häälepaeltele. Aitavad toetada lõõgastumist ning säilitada tervislikku und. Toetavad immuunsüsteemi. Sisaldavad antioksüdante, mis aitavad kaitsta rakke ja kudesid vabade radikaalide ja oksüdatsiooni eest.
Pärnaõietee on kõhuvalu (gaasivalu) leevendaja, on saadud tulemusi ka põiepõletiku puhul. Toetab uriinieritust ning higistamist.

 

Kuidas valmivad hüdrosoolid?

Puhtas taimes on säilinud taime algupärane mikrofloora. See on väga oluline, kui soovid saada parima tulemusega destillaati. Värskest taimest tehtud destillaadil on olemas taime energeetiline vägi. Kui teha kuivatatud taimedest, siis sellel puudub raku elumahl, energeetiline jõud.

Hüdrosoolideks kasutame taime erinevaid osasid: õisi, lehti, varsi, juuri. Elujõu Keskuse hüdrosoolid on valminud hüdro- ja aurdestillatsiooni kombineerimise tulemusel, et saada taimest kätte tema täielikumat hologrammi.

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset taime väge, säilib taime tervikpilt.

Kui liitri teele pannakse tavaliselt peotäie ürte, siis liitri destillaadi jaoks kulub 5 liitrise nõu täie värskeid ürte. Seega, meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Hüdrosoolid vajavad tegemisel erilist puhtust. Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu või joogi sisse kuni 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Esmakordselt hüdrosooli tarvitades jälgi enda juures hüdrosooli toimet, sest paljud taimed avaldavad inimestele individuaalset mõju.

Hüdrosooli võid pihustada otse suhu, keele alla, keele peale, lastes imenduda limaskesta. Võib pihustada joogi sisse, toidu sisse. Loomulikult võib pihustada ka enda ümber, et luua enda ümber taime energiaväli.

Manustada kuuridena, mitte üle kahe nädala korraga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool PÄRNAÕIE VÄGI 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile