Hüdrosool PÕDRAKANEPI VÄGI 100ml

14,00

Hüdrosool 100 %

Põdrakanep toetab keha üldseisundit ning organismi vastupanuvõimet. .

 Toote kirjeldus: Värsketest käsitsi korjatud taimedest aurdestillatsiooni meetodil valmistatud hüdrosool/ taimevesi.

Koostisosad: põdrakanepi ( Epilobium angustifolium õisikud, lehed, vesi

 

Esivanemate RAHVATARKUSEST põdrakanepi kohta

 

Põdrakanepi energia on ürglik, aitab minna sügavuti oma juurte juurde ja annab elujõudu, annab võitmatu jõu. Pihusta keha ümber energiavälja rikastamiseks.

Põdrakanep aitab kaasa naha noorendamisele, aitab toniseerida nahakudesid, pärssida vananemist. Pihusta nahale uuendamise protsessi käivitamiseks. Tal on tugev toime naha kaitsel ülemäärase UV-kiirguse kahjuliku toime eest, leevendab päikesepõletust. Pihustada nahale enne ja peale päevitamist.

Põdrakanep aitab Eesti rahvatarkuse kohaselt lausa 99 haiguse puhul.

Põdrakanep on hea- ja halvaloomuliste kasvajate vastane profülaktika, tugevdab potentsi, tugevdab immuunsust ja tõstab vastupanuvõimet viirusinfektsioonidele; ka tugev põletikuvastane toime; parendab vere koostist; normaliseerib vererõhku; aitab toidu- ja alkoholimürgistuse puhul; aitab neeru-ja sapikivide puhul ning põrna haiguste korral.

 

Kuidas valmivad hüdrosoolid?

Puhtas taimes on säilinud taime algupärane mikrofloora. See on väga oluline, kui soovid saada parima tulemusega destillaati. Värskest taimest tehtud destillaadil on olemas taime energeetiline vägi. Kui teha kuivatatud taimedest, siis sellel puudub raku elumahl, energeetiline jõud.

Hüdrosoolideks kasutame taime erinevaid osasid: õisi, lehti, varsi, juuri. Elujõu Keskuse hüdrosoolid on valminud hüdro- ja aurdestillatsiooni kombineerimise tulemusel, et saada taimest kätte tema täielikumat hologrammi.

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset taime väge, säilib taime tervikpilt.

Kui liitri teele pannakse tavaliselt peotäie ürte, siis liitri destillaadi jaoks kulub 5 liitrise nõu täie värskeid ürte. Seega, meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Hüdrosoolid vajavad tegemisel erilist puhtust. Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

 

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu või joogi sisse kuni 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Esmakordselt hüdrosooli tarvitades jälgi enda juures hüdrosooli toimet, sest paljud taimed avaldavad inimestele individuaalset mõju.

Hüdrosooli võid pihustada otse suhu, keele alla, keele peale, lastes imenduda limaskesta. Võib pihustada joogi sisse, toidu sisse. Loomulikult võib pihustada ka enda ümber, et luua enda ümber taime energiaväli. Manustada kuuridena, mitte üle kahe nädala korraga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool PÕDRAKANEPI VÄGI 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile