Minna Sahver

Vanaema Minna oli  juba varavalges oma tohutu suurel aiamaal, kus kasvasid marjad, viljapuud ja köögiviljad. Õhtuti käis ta sageli metsas loodusande noppimas. Talveks valmistas ta riiulite kaupa hoidiseid. Koduste vahenditega kaunistatud purgid asetas ta maja lõunaküljes asunud sahvrisse. Vanaema oli alati hooliv, abivalmis ja heatujuline. Ta armastas ka ise aeg-ajalt maiustada!

See väike mälestus on ühtaegu eeskuju, mida järgides valmivad täna kodused marmelaadikommid Eestimaa puhtast loodusest. Minna Sahver OÜ looja on vanaema Minna lapselaps. Ettevõtte loomisele 2010. aastal andis omakorda tõuke lapselapse väike poeg, kes oli saanud piisavalt suureks, et kommi küsida.

Vanaema Minna eeskujul valmivad kõik marmelaadid käsitööna ja ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Marjad, puu- ja köögiviljad ostame kokku mahekasvatajatelt ning metsamarjad on korjatud Eestimaa mahealadelt! Puhastatud andidest valmistame püree, mis annab marmelaadikommidele naturaalse värvi.

Kõik kommid on gluteenivabad ja sobivad taimetoitlastele, sest ei sisalda loomseid koostisosasid. Tardainena kasutame looduslikku agar-agarit.

  • Toidukaubad

    Minna Mahe marmelaad 150g

    3,603,70 Vali

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile