Külas on Võhma Valgusevabrik

Oktoobrist on võimalik Väärt Raplamaa Toode kauplusest soetada käsitööna valminud, väga kvaliteetseid ja tuba hubase valguse hõnguga täitvaid Võhma Valgusevabriku küünlaid.Võhmas on küünlaid valmistatud alates 1999. aastast, mil Peter ja Elke Wüthrich Šveitsist just nimelt Võhmasse elama kolisid ning küünlaid valmistava ettevõtte lõid. Tooteid on tänaseks valikus alates teeküünladest ning lõpetades meetriste küünalde või käsitsi kaunistatud pulmaküünaldega.  Kes soovib, saab osta ka lõhnava küünla ning aroome on valikus lausa 80. 

Lauaküünlaid valmistatakse Švetsist kaasa toodud retsepti järgi. Tänaseks on lisandunud ka taimsest vahast küünlad erinevates põnevates anumates. Omanike jaoks on oluline, et kasutatavad materjalid oleksid kvaliteetsed ja keskkonnasõbralikud, ei omaks loomset päritolu ning oleksid võimalikult looduslähedased.

Jaga postitust:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Samal teemal

Millest unistad Sina?

Ongi käes märtsikuu, kevad hakkab endast märku andma, päike käib üha kõrgemalt ja lumi juba sulab.  Hea lugeja!* Millist Raplamaad ootad Sina lume alt välja

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile