MUSTA PÄSSIKU TÕMMIS INGVERIGA 250ml

15,60

Musta pässiku tõmmis INGVERI, ÜRTIDE,KANEELI, C-VITAMIINI JA MEEGA.

Koostis: must pässiku ekstrakt 80%, mesi 12%, raudrohu tõmmis, ingver, kaneel, C -vitamiin (askorbiinhape)
Max päevane annus 2 x20 ml
Päevane annus sisaldab 240 mg C-vitamiini

Toodet hoida jahedas.

Tootja: Rapla Elujõu keskus, Amarello OÜ, Ööbiku 2, Rapla

KOOSTISOSADEST


MUST PÄSSIK on võimsaim antioksüdantsete ensüümide seen ning on üks vanim ja ohutuim immuunsüsteemi turgutaja, eluenergia suurendaja, seedesüsteemi parandaja.

Musta pässiku kohta on tehtud tuhandeid teaduslikke uuringuid ja on leitud, et chagal on isegi vähivastased omadused. On ka tõestatud, et mustal pässikul on bakterite ja viiruste tegevust pärssiv ning põletikuvastane toime. Must pässik on võimas adaptogeen.

MESI on tervistava toimega ja sisaldab üle 200 erineva ühendi. Neist peamised on rafineerimata fruktoos, glükoos ning vesi. Lisaks C, D ja E-vitamiinid ning kaltsium, raud, naatrium, kaalium, magneesium ning taimedelt pärit bioaktiivsed ained. Bioaktiivsetest ainetest pakub mesi eelkõige orgaanilisi happeid (nt. õunhape ja oblikhape), hormoone, ensüüme ning eeterlikke õlisid. Mee kohta tehtud teadusuuringud on täheldanud: oksitatiivse stressi vastane toime, maksa kaitsev toime, südametegevust toetav toime, antibakteriaalne toime, põletikuvastane toime ja toetab kasvajate vastases võitluses.

RAUDROHTU on sajandeid aastaid  rahvameditsiinis kasutatud reuma, põletike, lihasvalude ja haavade ravis ning ka günekoloogiliste, seedetrakti häirete, kui ka viiruslike ja bakteriaalsete põletike korral.120 keemilist komponenti sisaldava raudrohu mikroobivastast toimet kinnitavad ka teadusuuringud.

ORGAANILINE TŠEILONI KANEEL – võimas abiline südamehaiguste ja veresuhkru korratuste puhul.
Mee ja kaneeli kooslus aitab kaasa kaltsifitseerunud lubjastusetega hädas olevaid arterite puhastamisele, aitab langetada vererõhkuning on ka tõhus artriidisümptomite leevendaja. Aitab stimuleerib ainevahetust ja seedetrakti tööd, aitab ära hoida puhitisi ja gaase ning aitab anda energiat. Rääkimata sellest, et keha kõrge põletikuvalmiduse langetamise najal sulab kiiremini ka ülekaal. Ka Ayurveda ravitsejad soovitavad kaneeli nii põletike, igemehaiguste, potentsihäirete kui sooleprobleemide puhul.

C – VITAMIIN on oluline immuunsüsteemi tugevdajaja antioksüdant, mis aitab kahjutuks teha organismis pidevalt tekkivaid vabu radikaale, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, vähendades väsimust. C- vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Kõrge C-vitamiini tase aitab ära hoida insuldi ja infarkti. Küllaldane kogus C-vitamiini on aga kvaliteetse kollageeni sünteesi üheks võtmefaktoriks. Muu kasuliku kõrval on C-vitamiinil ka verdvedeldav toime. C-vitamiini puhul ei pruugi üleannustamist paaniliselt karta – tegu on vesilahustuva vitamiiniga, mille ülejääk väljutatakse organismist. Oluline tõsiasi on, et C-vitamiini suurem annus tasub parema omastatavuse tagamiseks jaotada väiksemateks doosideks.

INGVER – aitab kasulikel ainetel organismis imenduda, põletikuvastase toimega, aitab stimuleerida kopsude tööd, lahtistada lima ja kergendada ärritavat köha, ergutada soolestikku ja aitab panna seisma jäänud toidujäägid kiiremini liikuma, aitab toetada vereringlust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MUSTA PÄSSIKU TÕMMIS INGVERIGA 250ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile