Hüdrosool MUSTSÕSTRA VÄGI 100ml

14,00

Hüdrosool 100 %

Mustsõstar toetab energia tootmist.

Toote kirjeldus: Värsketest käsitsi korjatud taimedest aurdestillatsiooni meetodil valmistatud hüdrosool/ taimevesi.

Koostisosad: mustsõstra ( Ribes nigrum) lehed, vesi

 

Esivanemate RAHVATARKUSEST mustsõstra kohta

 

Organismi vastupanu tõstmiseks ja viirushaiguste ennetuseks, rauavaeguse leevenduseks, südame rütmihäirete ja kõrgvererõhktõve puhul, kõrge kolesterooli alandamiseks, hingamisteede- ja kopsupõletiku ning angiini tugiraviks, reuma- ja podagravaevuste korral, ainevahetuse ja seedimise korrastamiseks (kõhulahtisus), neeru- ja kuseteedepõletiku leevenduseks, veresoonte lupjumise ennetuseks, mao- ja kaksteistsõrmikuhaavandi ning alahappesusega gastriidi puhul, maksatalitluse ergutamiseks (ka maksahaiguste korral), soolepõletiku vähendamiseks, vereringe parandamiseks ja peavalu leevenduseks, kahjulike ainete väljutamiseks organismist. vähirakkude arengu pidurdamiseks, nahahaiguste raviks (kompress, mahla joomine), verepuhastaja, veresulgeja, sobib hemorroidide, naistehädade raviks ja kõduhädade korral, allergia- ja põletikuvastase toimega. (Aive Luigela raamatust)

 

 

Kuidas valmivad hüdrosoolid?

Puhtas taimes on säilinud taime algupärane mikrofloora. See on väga oluline, kui soovid saada parima tulemusega destillaati. Värskest taimest tehtud destillaadil on olemas taime energeetiline vägi. Kui teha kuivatatud taimedest, siis sellel puudub raku elumahl, energeetiline jõud.

Hüdrosoolideks kasutame taime erinevaid osasid: õisi, lehti, varsi, juuri. Elujõu Keskuse hüdrosoolid on valminud hüdro- ja aurdestillatsiooni kombineerimise tulemusel, et saada taimest kätte tema täielikumat hologrammi.

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset taime väge, säilib taime tervikpilt.

Kui liitri teele pannakse tavaliselt peotäie ürte, siis liitri destillaadi jaoks kulub 5 liitrise nõu täie värskeid ürte. Seega, meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Hüdrosoolid vajavad tegemisel erilist puhtust. Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

 

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu või joogi sisse kuni 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Esmakordselt hüdrosooli tarvitades jälgi enda juures hüdrosooli toimet, sest paljud taimed avaldavad inimestele individuaalset mõju.

Hüdrosooli võid pihustada otse suhu, keele alla, keele peale, lastes imenduda limaskesta. Võib pihustada joogi sisse, toidu sisse. Loomulikult võib pihustada ka enda ümber, et luua enda ümber taime energiaväli.

Manustada kuuridena, mitte üle kahe nädala korraga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool MUSTSÕSTRA VÄGI 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile