Hüdrosool MUSTA PÄSSIKU VÄGI 50ml

8,00

Hüdrosool 100 %

Must pässik toetab immuunsüsteemi ja seedetrakti tegevust.

Toote kirjeldus: Mustast pässikust hüdro- ja aurdestillatsiooni  meetodil valmistatud hüdrosool.

Koostisosad: Must pässik e. chaga Inonotus obliquus ), vesi.

 

Esivanemate RAHVATARKUSEST musta pässiku kohta

 

Sajandite pikkuste kogemuste järgi on must pässik immuunsüsteemi tugevdaja, annab energiat, tõstab toonust ja parandab seedimist.

Teadusuuringutes on chaga e.must pässik näidanud tugevat bakterite, seente ja põletike vastast toimet Must pässik on äärmiselt tugev antioksüdant. Pässik võib aidata parandada und, aidata stressi, vererõhuhäirete, liigesevalude, lihasvalude, külmetushaiguste, mao-, soole-, maksa- ja nahahaiguste korral. Võib alandada veresuhkrut. Käivad pidevad uuringud, kuidas chaga seened suudavad vähki ära hoida ja selle kasvu aeglustada, kuna chaga on rikas antioksüdantide poolest.

 

Mis on musta pässiku hüdrosool?

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset seene väge, säilib seene tervikpilt.

Meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Hüdrosoolid vajavad tegemisel erilist puhtust. Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Soovitav on võtta hommikul enne sööki või lõunaajal, sest organism saab suure energialaengu ja õhtusel ajal võib tõmmise tarbimine raskendada uinumist. Soovitatavat kogust mitte ületada.

Soovitav on hoida hüdrosooli enne alla neelamist 30 – 60 sekundit suus, et toimeained saaksid imenduda. Hüdrosooli suus hoidmine enne alla neelamist tagab toitainete ja SOD ensüümide kiire imendumise läbi suu limaskesta verre, andes parima tulemuse. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõrvaltoimed:

– hüdrosooli tarbimise alustamisel aktiviseerub esimesel päeval üldjuhul soolestiku töö, millest tulenevalt võib esineda kõhulahtisust või sagenenud uriinieritust. See kõik on loomulik protsess, mis võib kesta kuni kaks päeva.

– kui teil esineb mõni krooniline haigus, võivad samuti tõmmise tarbimise alustamisel tekkida nn. tagasilöögid, sest siis toimub keha puhastumine, organism väljutab kehast toksilisi aineid. See protsess võib kesta kuni 1 nädal.

HOIATUSED!

Konsulteeri enne arstiga, kui:
– kasutad verd vedeldavaid ravimeid, sul on verejooksu häireid või valmistud minema operatsioonile. Must pässik sisaldab valku, mis võib takistada vere hüübimist.

– põed autoimmuunhaigust

Ära kasuta pässikut koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna nad mõjuvad vastandlikult.

Chaga ei asenda meditsiini. Vajadusel konsulteeri arstiga.

 

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool MUSTA PÄSSIKU VÄGI 50ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile