Hüdrosool MÄDARÕIKA VÄGI 100ml

14,00

Hüdrosool 100 %

Mädarõigas on hea maitseaine

Toote kirjeldus: Värsketest käsitsi korjatud taimedest aur- ja hüdrodestillatsiooni meetodil valmistatud hüdrosool/ taimevesi.

Koostisosad: mädarõika (Armoracia rusticanalehed, vesi

 

Esivanemate RAHVATARKUSEST mädarõika kohta

 

Sobib mao alahappesuse korral seedimise soodustamisekssapi- ja maksapõletiku korral sapinõristuse suurendamiseks, igemepõletiku ja paradontoosi esinemisel suu loputamiseks. Mädarõigas peaks kuuluma diabeetiku, reuma- ja podagrahaige menüüsse. Mädarõigas kiirendab ainevahetust, ergutab mao funktsioone, puhastab neerusid ja maksa. Mõjub kerge lahtistina ja leevendab köha. Tänu fütontsiidide sisaldusele on mädarõigas hea vahend nohu ja külmetushaiguste puhul.

Mädarõikas sisalduv eeterlik õli võib ärritada magu, seepärast on soovitatav seda võtta pärast sööki, söögi ajal või koos piima või võiga.

NB!   Mädarõigas ei sobi ägedate neeruhaiguste, haavandtõve, mao ülihappesuse käes kannatavatele inimestele, samuti neeruhaigetele. tarbimiseks. Suures koguses tarbituna võib mädarõigas põhjustada verejooksusid ja tõsta vererõhku.

Mädarõigast ei soovitata alla nelja-aastastele lastele, imetavatele emadele ja rasedatele.Mädarõikal on ka diureetiline ehk kudedesse kogunenud vett väljutav toime. Sinepiõli tõttu on mädarõikal tugev nahka ärritav toime ning pikaajaline kompress võib nahka kahjustada

 

 

Hüdrosoolid on oma koostiselt tavalisest teest kümme, isegi mitukümmend korda kangemad ja võimsamad, aga samas on nad õrnatoimelised, sellepärast, et sisaldavad kompaktset taime väge, säilib taime tervikpilt. Meie hüdrosoolid on tugevatoimelised.

Säilitamise eesmärgil ei ole lisatud meie hüdrosoolidele alkoholi ega muid säilitusaineid, sest vastasel korral on rikutud looduse poolt antud tasakaal.

Tarvitamisjuhis: Pihustada otse suhu või joogi sisse kuni 5 pihustitäit korraga. Päevane annus kuni 20 pihustit ( 2 ml).  Soovitatud annust mitte ületada.

Hüdrosooli võid pihustada otse suhu, keele alla, keele peale, lastes imenduda limaskesta. Võib pihustada joogi sisse, toidu sisse. Manustada kuuridena, mitte üle kahe nädala korraga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida tumedas pudelis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja jahedas. Hoida pudel korralikult suletuna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hüdrosool MÄDARÕIKA VÄGI 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saada meile enda ettevõtmise kohta infot!

Täida vorm enda andmetega ning saada meile! Võtame Sinuga ühendust õige pea! 

Saadame kontkaktivormist koopia ka Sinu e-mailile